18.000 ден

Description

 • Состав: кадфе со срма,копчиња украсни
 • Димензии : по мерка
 • Тежина: 3кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елек со ракави за невести”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
 • Vendor: Салије Демири
 • Address: Бафтијер Мурати бр.11
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Pjesa e sipërme e çintanëve/shallvareve

4.000 ден Quick Shop
View Details

Këmishë nusesh pas dasmës

4.000 ден Quick Shop
View Details

Çintane të bardha për fëmijë

24.000 ден Quick Shop
View Details

Кошула невестинска за после свадба

4.000 ден Quick Shop