7.200 ден

Description

 • Состав: изработен од 90% спандекс 10%еластин ,целосно со постава  100% вискоза
 • Димензии : 36,38 ,40,42,44
 • Тежина: 400 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елегантен блејзер со украсен паспул на крагна и џебови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Midi Fustan asimetrik

5.950 ден Quick Shop
View Details

Dress, folding effect

6.150 ден Quick Shop
View Details

Миди Фустан асиметричен

5.950 ден Quick Shop
View Details

Fustan drap/bezh midi

6.150 ден Quick Shop