7.200 ден

Description

 • Состав: изработен од 90% спандекс 10%еластин ,целосно со постава  100% вискоза
 • Димензии : 36,38 ,40,42,44
 • Тежина: 400 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елегантен блејзер со украсен паспул на крагна и џебови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan drap/bezh midi

6.150 ден Quick Shop
View Details

Fustan i palosshëm efekt

6.150 ден Quick Shop
View Details

Класична миди сукња со сатен детал 90% спандекс 10% еластин .Целосно со постава 100% вискоза црна боја.

4.100 ден Quick Shop
View Details

Elegant blazer with “messy” lapel and pockets

7.200 ден Quick Shop