600 ден

Category:

Description

Персонализиран висечки орнамент од глина.
Сликан со акрилни сјајни бои.
Висина 20см ширина 10см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еднорог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Украсни печурки

200 ден Quick Shop
View Details

3Д Куќен број

500 ден Quick Shop
View Details

Љубовна игра-декоративен сад за накит

400 ден Quick Shop
View Details

Персонализиран магнет за на фрижидер

250 ден Quick Shop