100 ден

Category:

Description

Домашни сапуни за сите видови на кожа: со вегетални масла, свинска маст, камилица за изедначување на тенот, со чиа семе и овесни снегулки за пилинг ефект, лаванда и диво нане

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Домашни сапуни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Крема од пчелин восок

400 ден Quick Shop
View Details

Kрема против брчки

400 ден Quick Shop
View Details

Дневна крема за лице

400 ден Quick Shop
View Details

Сапун од чајно дрво против акни

100 ден Quick Shop