1.200 ден

Description

  • Детска работилница ( игротека + цртање) месечна чланарина 1200 денари за  3 термини неделно по 2 часа.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Детска работилница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Центар за забава и рекреација за деца-ХЕПИ КЛУБ-ДООЕЛ
  • Vendor: Бедије Јакупи
  • Address: ЈНА 0 * 15 село Теарце Тетово
    на патот Јажинце-Тетово
  • No ratings found yet!
View Details

Renting a playroom for two hours (with own drinks and food)

2.400 ден Quick Shop
View Details

Декорација на балони

1.200 ден Quick Shop
View Details

Individual time limit

100 ден Quick Shop
View Details

Marrja me qira e këndit të lojërave për 2 orë+ pije sipas asaj që është harxhuar

2.000 ден Quick Shop