1.845 ден

Description

  • Состав:  изработени од свила декорирани со конец и светкави каменчиња
  • Димензии :
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Декоративни ташни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ванти Ќосја
  • Vendor: Ванти Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Decorative purses

1.845 ден Quick Shop
View Details

Ташни плетени со традиционални орнаменти

2.152 ден Quick Shop
View Details

Knitted purses with traditional ornaments

2.152 ден Quick Shop
View Details

Pantofla të leshta të thurura

1.230 ден Quick Shop