Description

Состав:изработени од свила декорирани со конец и светкави каменчиња

Димензии : по избор

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Декоративни ташни модерни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Вјолца Печи
  • Vendor: Вјолца Печи
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Gjësende të thurura me dorë (më shumë variante)

View Details

Çanta të thurura me zbukurime tradicionale

View Details

Ташни плетени со традиционани орнаменти

View Details

Knitted purses with traditional ornaments