600 ден

Category:

Description

Глинена саксија рачно сликана со акрилни сјајни бои.
Димензии
Висина 17см
Ширина на отворот 18 см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Глинена саксија What’s on cat’s mind?”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

3Д Куќен број

500 ден Quick Shop
View Details

Персонализирани магнети за фрижидер

200 ден Quick Shop
View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop
View Details

Ѕвездена куќа

600 ден Quick Shop