900 ден

Description

Состав: полимерна глина

Димензии : 7 x 5

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гердан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Обетки

300 ден Quick Shop
View Details

Обетки

1.800 ден Quick Shop
View Details

Гердан

1.200 ден Quick Shop