1.500 ден

Description

Состав: полимерна глина

Димензии : 12  x  7

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гердан/сувенир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Обетки

900 ден Quick Shop
View Details

Гердани

600 ден Quick Shop
View Details

Gjerdan / suvenir

1.500 ден Quick Shop