42.900 ден

Description

 • Состав: 50 % свилa, 50 % полиестер
 • Изработена од : Хајал тул, свилена постава, свилена чипка.
 • Димензии : S, M, L,XL
 • Тежина:3,3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хелинистична Венчаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Modern Wedding Gown

23.900 ден Quick Shop
View Details

Salma Wedding Gown

30.900 ден Quick Shop
View Details

Formal dress

36.000 ден Quick Shop
View Details

Свечен фустан

36.000 ден Quick Shop