30.900 ден

Description

 • Состав: 50% полиестер, 50% свила
 • Рачно извезен горен дел
 • Димензии : S, M, L, XL
 • Тежина:  1,8 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Салма Венчаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Formal dress

36.000 ден Quick Shop
View Details

Aнгелска Венчаница

27.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan modern nusërie

23.900 ден Quick Shop
View Details

Хелинистична Венчаница

42.900 ден Quick Shop