42.000 ден

Description

 • Состав: 50% свила, 40% памук, 10 % полиестер
 • Рачно аплицирање на сваровски каменчиња.
 • Димензии: S, M, L, XL
 • Тежина: 2kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Луксузна Венчаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan nusërie Engjëll

27.000 ден Quick Shop
View Details

Салма Венчаница

30.900 ден Quick Shop
View Details

Angel Wedding Gown

27.000 ден Quick Shop
View Details

Свечен фустан

36.000 ден Quick Shop