27.000 ден

Description

 • Состав: 70% свила, 30% полиестер
 • Рачно везење со природни каменчиња и бисери
 • Димензии : S, M
 • Тежина: 1,2 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aнгелска Венчаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Salma Wedding Gown

30.900 ден Quick Shop
View Details

Fustan solemn

36.000 ден Quick Shop
View Details

Свечен фустан

36.000 ден Quick Shop
View Details

Луксузна Венчаница

42.000 ден Quick Shop