51.000 ден

Description

 • Намена : Свечена облека ,Достапна во бела и бисерно бела боја
 • Состав: Чипка, сатен, тул,тафта (Полиестер)    Горниот дел на фустанот е корсет а од половината надолу кринолина. Основниот материјал е сатен, чипката е 3Д, поставата е тафта, Кристален и хајал тул.
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 4 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Венчаница Лора”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Краток црн фустан Катја

9.000 ден Quick Shop
View Details

Dress Rose

24.000 ден Quick Shop
View Details

Фустан Роуз

24.000 ден Quick Shop
View Details

Венчаница Дора

42.000 ден Quick Shop