42.000 ден

Description

 • Намена: Свечена облека -Достапна во бела и бисерно бела боја
 • Состав: Чипка, сатен, тул , тафта (Полиестер) .Горниот дел од фустанот е од чипка до над коленици.Долниот дел е тул (кристален и хајал тул) .Поставата е тафта
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 2 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Венчаница Дора”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Fund i zi Erin

6.000 ден Quick Shop
View Details

Wedding gown Lora

51.000 ден Quick Shop
View Details

Wedding gown Dora

42.000 ден Quick Shop
View Details

Black skirt Erin

6.000 ден Quick Shop