600 ден

Description

Големината на рамките кои се прикажани е 20 х 25 см. И цената им е 600 ден. Може да се направат и помали со димензии 13 х 18 см. кои ќе чинат 400 ден.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Везена рамка со натпис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Везена рамка со порака

600 ден Quick Shop
View Details

Везена рамка – забавна порака

600 ден Quick Shop
View Details

Везена рамка – хороскопски знак

600 ден Quick Shop