Description

Јаболко- мониста,стаклени мониста, кристали,полудраг камен: оникс,природна кожа

цена- 2800 ден

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Брош-јаболко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Јадранка Милчовска
  • Vendor: Јадранка Милчовска
  • Address: Бул. Јане Сандански бр.43/5/7
    Скопје
    Macedonia
    1000
  • No ratings found yet!
View Details

Брош-детелинка

2.800 ден Quick Shop
View Details

Брош- Тиркизен лист

2.400 ден Quick Shop
View Details

Брош-Златно кафеав лист

View Details

Брош-Лубеница

2.300 ден Quick Shop