Sale!

15.000 ден 11.999 ден

Description

  • Состав: сребро, пеперутка со мк рубин
  • Димензии : должина 40 мм,ширина 46 мм .рубини 8 мм и 15 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Брош пеперутка со мк рубин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Broshetë/karficë me mk rubin

15.000 ден 11.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Butterfly brooch with Macedonian ruby

15.000 ден 11.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Necklace with cross pendant

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop