1.500 ден

Category:

Description

Комбинација на сребро и месинг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Брош Игла – Цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Брош/игла

1.200 ден Quick Shop
View Details

Обетки

2.200 ден Quick Shop
View Details

Брош

1.800 ден Quick Shop
View Details

Сребрени обетки со циркони

1.200 ден Quick Shop