Description

 • Состав: дрвени брошчиња со епоксидна смола
 • Димензии : големина 6см
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Брошчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Ели Аиноска
 • Vendor: Ели Аиноска
 • Address: ул.Цар Самуил 24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!