400 ден

Description

  • Состав: стакло ,контурна боја,боја за стакло
  • Димензии : 10×10 см
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Божиќен свеќник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Тиркиз

5.000 ден Quick Shop
View Details

Шише за вино

600 ден Quick Shop
View Details

Вазна чипка

4.000 ден Quick Shop