1.500 ден

Description

 • Состав: вештачко цвеќе и тул
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бидермаер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Ферузан Имери
 • Vendor: Ферузан Имери
 • Address: Беличица бр
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Decorative box with flowers and chocolate

1.700 ден Quick Shop
View Details

Украсна рачно изработена крпа за веридба

2.500 ден Quick Shop
View Details

Kuti dekorative me lule dhe çokollatë

1.700 ден Quick Shop
View Details

Украсна кутија со цвеќе и чоколада

1.700 ден Quick Shop