2.000 ден

Description

 • Состав: синтетика,кадифе,срма и сатен
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бидермаер од вештачко цвеќе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
 • Vendor: Фатмире Реџепи
 • Address: Радован Цониќ бр.24
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Dancing handkerchief for the bride for the wedding day

1.500 ден Quick Shop
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop