24.000 ден

Description

 • Состав: сатен ,кадифе,
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бели чинтиани за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
 • Vendor: Салије Демири
 • Address: Бафтијер Мурати бр.11
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Çintane të bardha për fëmijë

24.000 ден Quick Shop
View Details

Елек

21.000 ден Quick Shop