700 ден

Description

Përbërja: argjend 925 dhe perlë
Përmasat: stringëël 0.8 mm, zinxhir 42 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zinxhir”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Vendor: admin
  • Address:
  • No ratings found yet!
View Details

Paketa 2 Shërbimet e kontabilitetit për obligacione, që janë obligues të TVSH-së / mikro subjekte/ kryerës të veprimtarive dhe organizatave jofitimprurëse

4.305 ден Quick Shop
View Details

Fotografi në pëlhurë 30 * 40

2.500 ден Quick Shop
View Details

Silver earrings

3.100 ден Quick Shop