1.500 ден

Description

Composition: two cups decorated with pearls and stones, mirror, decoration, pearls, scissors, two glass hearts, plastic roses

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wedding decoration – wedding set for rings”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Bridal bouquet made of artificial flowers

2.000 ден Quick Shop
View Details

Марамче за играње на невестата за денот на свадбата

1.500 ден Quick Shop
View Details

Бидермаер од вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop