42.000 ден

Description

 • Përbërësit: kadife, srma,
 • Përmasat: të përshtatura
 • Pesha:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vishen me kadife dhe srma, makine te bere”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!