Description

Përbërja e bërë nga shajaku, të zbukuruar me serm dhe zirkone me shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje tradicionale për burra dhe gra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ѓулај Кујтила
  • Vendor: Ѓулај Кујтила
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!