Description

  • Përbërja: e bërë prej mëndafshi në kombinim me dantellë tyli dhe rruaza
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje tradicionale e dizajnuar për vajza”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фериде Точи
  • Vendor: Фериде Точи
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Tрадиционани елеци наменети за деца

View Details

Bizhuteri tradicionale të bëra me rruaza