1.800 ден

Description

  • Përbërja: argjend 999
  •  Dimensionet: gjatësia 4.4 cm, gjerësia 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vathë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ЗАНАЕТЧИЈА ФИЛИГРАНИСТ ШИКАЛЕСКА ТП ОХРИД
  • Vendor: Павлина Шикалеска
  • Address: ул. Цар Самоил 8
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
View Details

Обетки со бисер

1.800 ден Quick Shop