6.100 ден

Description

  • Përbërja: argjend
  • Përmasat: gjatësi 75cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vathë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ФИЛИГРАНИСТ-МАРИЈАНА ПИПИЛИЕВА-ОХРИД
  • Vendor: Маријана Пипилева
  • Address: Св. Климент Охридски бр.40
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
View Details

Oбетки филигран

3.000 ден Quick Shop
View Details

Butterfly brooch

8.000 ден Quick Shop