3.000 ден

Description

Përbërja: kadife, guralecë dekorativë, kristale bizhuteri

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shami për nuse”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ферузан Имери
  • Vendor: Ферузан Имери
  • Address: Беличица бр
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Shall dasme dhe për “këna gexhe”

50 ден Quick Shop
View Details

Украсна кутија со цвеќе и чоколада

1.700 ден Quick Shop
View Details

Марамче за свадба и за “к’на геџе“

50 ден Quick Shop
View Details

Украсна рачно изработена крпа за веридба

2.500 ден Quick Shop