150 ден

Description

Përbërja: qumësht i dhisë, mjaltë, vaj palme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun nga qumështi i dhisë dhe mjaltë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

TOILET HAND SOAP

40 ден Quick Shop
View Details

Sapun për larje njollash

40 ден Quick Shop
View Details

Kозји сапун

150 ден Quick Shop
View Details

Сапун од козјо млеко и мед

150 ден Quick Shop