150 ден

Description

  • Përbërja: qumësht i dhisë, vaj palme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun nga dhia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

SAPUN TUALETI PËR DUAR

30 ден Quick Shop
View Details

Сапун за перење на флеки

40 ден Quick Shop
View Details

Сапун од козјо млеко и мед

150 ден Quick Shop
View Details

Goat’s milk soap

150 ден Quick Shop