3.000 ден

Description

⦁ Përbërja: xham, bojë konturë, bojë për xham dhe kornizë druri
⦁ Përmasat: 38x38cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rreth me lule”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Шише за вино

600 ден Quick Shop