2.500 ден

Description

Përbërja: dantella, detaje dekorative, perla, byrynxhyk/shifon,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pëlhurë dekorative e fejesës е punuar me dorë”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ферузан Имери
  • Vendor: Ферузан Имери
  • Address: Беличица бр
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Украсна кутија со цвеќе и чоколада

1.700 ден Quick Shop
View Details

Bidermajer (buqetë)

1.500 ден Quick Shop
View Details

Decorative handmade engagement cloth

2.500 ден Quick Shop