400 ден

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pedikyr”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Козметички салон ИВОНА
  • Vendor: Ивона Србиновска
  • Address: ул.Бане Стефаноски бб
    Тетово
  • No ratings found yet!
View Details

Arm waxing

200 ден Quick Shop
View Details

Hair dyeing

250 ден Quick Shop
View Details

Депилација интима

200 ден Quick Shop
View Details

Arm pit waxing

100 ден Quick Shop