400 ден

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pedicure”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Козметички салон ИВОНА
  • Vendor: Ивона Србиновска
  • Address: ул.Бане Стефаноски бб
    Тетово
  • No ratings found yet!
View Details

Шатирање

1.200 ден Quick Shop
View Details

Whole body waxing

800 ден Quick Shop
View Details

Шминка

500 ден Quick Shop
View Details

Мaникир

200 ден Quick Shop