Description

  • Përbërja: lesh
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantofla të thurura për fëmijë, të zbukuruar me rruaza”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Рефије Сала
  • Vendor: Рефије Сала
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Изработка на традиционален накит

View Details

Плетени волнени калчини

View Details

Детски плетени обувки украсени со монистри

View Details

1. Veshje tradicionale, kostume për dasma, kostume popullore vishen nga shoqëritë kulturore dhe artistike, kostumet popullore, kaftanët, jelekë, xhamadanë