33.000 ден

Description

  • Përbërja: kadife, serma e bardhë
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pallto dhe fund kadife”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Fisnike Demiri
  • Vendor: Fisnike Demiri
  • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
    Гостивар
    1230
  • No ratings found yet!
View Details

Фустан со кадифе и срма , машински изработен

42.000 ден Quick Shop
View Details

Палто и сукња кадифе

33.000 ден Quick Shop