6.100 ден

Description

 • Состав: сребро ,
 • Димензии : должина 75 мм.
 • Тежина: тежна 12,5г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oбетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ФИЛИГРАНИСТ-МАРИЈАНА ПИПИЛИЕВА-ОХРИД
 • Vendor: Маријана Пипилева
 • Address: Св. Климент Охридски бр.40
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Oбетки со охридски бисер

4.200 ден Quick Shop