2.000 ден

Description

The offer is for 10 children minimum.

  • Pizzas and bread rolls
  • Snacks
  • Juice

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Menyja e ditëlindjes për fëmijë – Paketa 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Пинџур-голема тегла

180 ден Quick Shop
View Details

Homemade sausage

900 ден Quick Shop
View Details

Ѓаволско тавче гравче

100 ден Quick Shop