1.800 ден

Description

  • Përbërja: mëndafsh, serm dhe rruaza
  • Përmasat: sipas masës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leckë për fytyrën”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
  • Vendor: Салије Демири
  • Address: Бафтијер Мурати бр.11
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Елек со ракави за невести

18.000 ден Quick Shop
View Details

Горен дел од димии /чинтијани

4.000 ден Quick Shop