72.000 ден

Categories: ,

Description

 • Përbërja: Dantella, tyl saten (poliester). Kompleti përbëhet nga tre pjesë – korse të dantellave, pantallona të shkurtra prej sateni dhe shtesë/aksesorë tyl
 • Përmasat: Përmasat, 180 cm x 100 cm
 • Pesha: 4 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Komplet Klara”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Црно здолниште Ерин

6.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan i zi i shkurtër Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Dora

42.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Lora

51.000 ден Quick Shop