150 ден

Description

Состав: козјо млеко ,палмино масло

  • Димензии :
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kозји сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Сапун за перење на флеки

40 ден Quick Shop
View Details

Goat’s milk soap

150 ден Quick Shop
View Details

Sapun nga qumështi i dhisë dhe mjaltë

150 ден Quick Shop