900 ден

Description

  • Homemade sausage 900 MKD/1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Homemade sausage”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Vendor: Слаѓана Котевска
  • Address: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • No ratings found yet!
View Details

Комат со праз

400 ден Quick Shop
View Details

Ајвар-голема тегла

250 ден Quick Shop
View Details

Пинџур-голема тегла

180 ден Quick Shop