Sale!

55.000 ден 42.999 ден

Description

Përbërësit: kadife, srma,
Përmasat: të përshtatura
Pesha:
Mimi: 700 euro
Shënim: Fotografia është me të njëjtin numër

Additional information

Weight 1.6 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FUSTAN ME KADIFE DHE SRMA, MAKINA EKZLUZIVE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Fisnike Demiri
  • Vendor: Fisnike Demiri
  • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
    Гостивар
    1230
  • No ratings found yet!
View Details

Кафтан со панталони

46.000 ден Quick Shop