9.000 ден

Categories: ,

Description

 • Përbërja: Zhorzhet (poliester). Fustani është bërë nga zhorzheti me cilësi të lartë, ngjyrë të zezë dhe detaj i diagonales.
 • Përmasat: Përmasat, 180 cm x 100 cm
 • Pesha: 0,5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan i zi i shkurtër Katja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Црно здолниште Ерин

6.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Lora

51.000 ден Quick Shop
View Details

Венчаница Дора

42.000 ден Quick Shop
View Details

Wedding gown Lora

51.000 ден Quick Shop