6.150 ден

Categories: ,

Description

 • Përbërja: push i përbërë prej 85%, poliamide, 15% elastinë
 • Përmasat: 36, 38, 40, 42, 44
 • Pesha: 500 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fustan i palosshëm efekt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Midi fund klasik me saten detaj 90% spandeks 10% elastin. Plotësisht me astar 100% viskozë ngjyrë e zezë

4.100 ден Quick Shop
View Details

Dress, folding effect

6.150 ден Quick Shop
View Details

Миди Фустан асиметричен

5.950 ден Quick Shop
View Details

Blejzer elegant me jakë dhe xhepa

7.200 ден Quick Shop